Комплект лед крушки W21W 7440 Ruwux Mini жълти
18,00 € / 35,20 лв.
Комплект лед крушки W21/5W 7443 Ruwux Mini бели
18,00 € / 35,20 лв.
Комплект лед крушки W21W 7440 Ruwux Mini бели
18,00 € / 35,20 лв.
Добавете продукти за 128,00 € / 250,35 лв. в количката и получете безплатна доставка!
Описание
Модел RUWUX Mini – иновативни лед крушки за автомобили на изгодни цени и 24 месеца пълна гаранция. Купете онлайн на www.ruwux.com или на тел. 0879558885
Допълнителна информация
| Тегло | 0,4 кг |
|---|---|
| Размери | 16 × 16 × 10 см |
| Цокъл | W21W 7740 |
| Светлинен поток | 800lm |
| Цветна температура | 6000K |
| Консумирана мощност | 7W |
| Работно напрежение | 12V-24V |
| Време на експлоатация | 30 000 часа |
| Работна темперетура | -45°C~+80°C |
| Материал на корпуса | Авиационен алуминий 6063 |
| IP защита | IP67 |
| Приложение | Мигач, Свелина за заден ход, Стоп, Мъгла, Габарити |
| Гаранция | 24 месеца |
Доставка
Всяка поръчка се доставя от куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС до всяка точка на България.
Стойността на поръчката се калкулира индивидуално за всеки продукт на база неговата стойност, тегло и обем.
Срокът на доставка зависи от адреса на клиента и варива от 1 един работен ден за по-големите населени места и до 2 работни дни за по-малките и отдалечени, където доставчикът няма офис.
Оценено на 0 от 5
0 отзива
Оценено на 5 от 5
0
Оценено на 4 от 5
0
Оценено на 3 от 5
0
Оценено на 2 от 5
0
Оценено на 1 от 5
0
Бъдете първият написал отзив за “Комплект лед крушки W21W 7440 Ruwux Mini бели” Отказ
Свързани продукти
18,00 € / 35,20 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
500AF8B4
18,00 € / 35,20 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
17487EFB
18,00 € / 35,20 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
1AFBAF3A
18,00 € / 35,20 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
33A0CCEE
18,00 € / 35,20 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
D3D17F88
18,00 € / 35,20 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
A2E05B88
18,00 € / 35,20 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
04D2D37B
18,00 € / 35,20 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
FDFEAAFC




Отзиви
Изчисти филтритеВсе още няма отзиви.