RUWUX ULTRAGOLD D1S D3S D8S
118,00 € / 230,79 лв.
RUWUX ONE STAR HB3 9005
57,00 € / 111,48 лв.
RUWUX ULTRA GOLD D2S D4S
Оценен 5.00 от 5, базирано на 2 потребителски оценки
(2 клиентски отзива)
92,00 € / 179,94 лв.
2X65W | 5800K | 12V | CANBUS
Добавете продукти за 128,00 € / 250,35 лв. в количката и получете безплатна доставка!
Описание
- Отлично фокусиране чрез поставените светодиоди от двете страни на тънка медна плоча – тези лампи светят без потъване и не заслепяват нарещно движещите се шофьори.
- Лесен монтаж – компактен корпус с подвижна основа ви позволява да инсталирате крушките дори при най-неудобните фарове.
- Перфектно охлаждане – Медната сърцевина, алуминиевият корпус и хибридната система от радиатор и вентилатор, разсейват топлината.
- Надеждност и качество – компонентите, от които са направени LED крушките RUWUX ULTRA GOLD, няма да ви дадат причина да се притеснявате за преждевременна повреда.
RUWUX ULTRA GOLD D2S D4S 12V се използва при проблемни или изгорели фабрични Xenon баласти като те се изолират и прескачат. Препоръчва се монтаж от специалист!
Има вградени резистори за безпроблемна инсталация без появата на смущения в радио или табло.
Включено в комплекта
- 2 броя LED крушки RUWUX ULTRA GOLD
- Ръководство за монтаж
- Гаранционна карта
Всички предлагани от марката RUWUX продукти са с 24 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ.
Допълнителна информация
| Тегло | 0,4 кг |
|---|---|
| Размери | 16 × 16 × 10 см |
| Серия | ULTRA GOLD |
| Цокъл | D2S, D4S |
| Светлинен поток | 6500lm |
| Цветна температура | 5800K |
| Консумирана мощност | 65W |
| Работно напрежение | 12V |
| Време на експлоатация | 50 000 часа |
| Работна темперетура | -45°C~+80°C |
| Материал на корпуса | Авиационен алуминий 6063 |
| IP защита | IP67 |
| Приложение | Рефлекторен фар / Фар с лупа / Халогенни светлини |
| Гаранция | 24 месеца |
Доставка
Всяка поръчка се доставя от куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС до всяка точка на България.
Стойността на поръчката се калкулира индивидуално за всеки продукт на база неговата стойност, тегло и обем.
Срокът на доставка зависи от адреса на клиента и варива от 1 един работен ден за по-големите населени места и до 2 работни дни за по-малките и отдалечени, където доставчикът няма офис.
5
Оценено на 5 от 5
2 отзива
Оценено на 5 от 5
2
Оценено на 4 от 5
0
Оценено на 3 от 5
0
Оценено на 2 от 5
0
Оценено на 1 от 5
0
2 отзива за RUWUX ULTRA GOLD D2S D4S
Изчисти филтрите
Добавяне на преглед Отказ
Свързани продукти
87,00 € / 170,16 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
RWX-24H-45117
72,00 € / 140,82 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
XWR-24OG-4597
72,00 € / 140,82 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
XWR-24OG-45923
92,00 € / 179,94 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
RWX-24UG-65121
92,00 € / 179,94 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
RWX-24UG-65127
92,00 € / 179,94 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
RWX-24UG-651223
92,00 € / 179,94 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
RWX-24UG-651224
118,00 € / 230,79 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
RWX-25UG-6512413




Ивайло Минков (потвърден клиент) –
Поръчах, монтажът мина без проблеми.
Габриел Костадинов –
Много доволен