Set of ice bulbs W21/5W 7443 Ruwux Mini white
18,00 €
Add products for 128,00 € to cart and get free shipping!
Изчерпан
Description
Model RUWUX Mini – innovative ice bulbs for cars at favorable prices and 24 months full warranty. Buy online at www.ruwux.com or call 0879558885
Additional information
| Weight | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16×16×10 cm |
| TYPE | W21/5W 7743 |
| LUMENS POWER | 800lm |
| Color temperature | 6000K |
| POWER | 7W |
| Operating voltage | 12V-24V |
| Operating time | 30,000 hours |
| Operating temperature | -45°C~+80°C |
| Body material | 6063 aircraft grade aluminum |
| IP protection | IP67 |
| Application | Blinker, Svelina for reverse gear, Stop, Fog, Dimensions |
| Guarantee | 24 months |
Delivery
Each order is delivered by the courier company ECONT EXPRESS to any point in Bulgaria. The value of the order is calculated individually for each product based on its value, weight and volume. The delivery time depends on the customer's address and varies from 1 business day for larger settlements and up to 2 business days for smaller and remote ones, where the supplier does not have an office.
Оценено с 0 от 5
0 reviews
Оценено с 5 от 5
0
Оценено с 4 от 5
0
Оценено с 3 от 5
0
Оценено с 2 от 5
0
Оценено с 1 от 5
0
Be the first to review “Комплект лед крушки W21/5W 7443 Ruwux Mini бели” Cancel reply
Related products
18,00 €
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
500AF8B4
18,00 €
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
17487EFB
18,00 €
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
1AFBAF3A
18,00 €
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
33A0CCEE
18,00 €
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
35494774
18,00 €
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
D3D17F88
18,00 €
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
A2E05B88
18,00 €
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
575C2A85




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.